BRATISLAVA  – Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov absolvuje poslednú turnajovú previerku pred majstrovstvami sveta juniorov, ktoré sa uskutočnia tradične koncom decembra a začiatkom januára v kanadských mestách Halifax a Moncton. Zverenci Ivana Feneša vycestovali v rámci novembrovej reprezentačnej prestávky na Turnaj štyroch do švajčiarskeho mesta Monthey, kde si zmerajú sily s domácimi rovesníkmi, Nemcami a Nórmi.

V nominácii na výcvikový tábor v Bratislave a následné podujatie neďaleko francúzskych hraníc figuruje 23 mien, medzi nimi aj dvojica z HC Nové Zámky – obranca Michal Laurenčík a útočník Martin Mišiak. Boris Babeliak je medzi náhradníkmi.

Slovenskí reprezentanti odohrajú na Turnaji štyroch krajín v Monthey tri zápasy v priebehu troch dní. Začnú v piatok 11. novembra o 19.30 h proti domácemu výberu, v sobotu o 15.30 h ich preveria Nemci a v nedeľu 13. novembra o 11.00 h vyzvú Nórov.

Mišovi a Maťovi držíme palce a veríme, že si svojimi výkonmi získajú miestenku na blížiace sa majstrovstvá sveta juniorov.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P