NOVÉ ZÁMKY – Hokejka Adama Zbořila spoznala svojho nového majiteľa. Klub v spolupráci s bývalým kapitánom HC MIKRON Nové Zámky a aktuálne hráčom BK Mladá Boleslav zorganizoval predvianočnú dražbu o hranú hokejku. Výťažok z dražby, ktorý novozámocký klub zdvojnásobil, už poputoval mladej novozámockej hokejistke a pokryje časť finančne náročnej liečby zranenia.


Naša novozámocká hokejistka už začala s liečbou v regeneračnom centre Skalka, ktoré sa zaoberá analýzou a liečbou funkčných a štrukturálnych porúch pohybového aparátu. Pomáha vrcholovým a aktívnym športovcom k lepším a stabilnejším výkonom, zabezpečuje kvalitný návrat po zraneniach, operáciách a športových úrazoch.

“Každý rok sa snažíme pomáhať ľudom, tento rok ide o našu hokejistku Mišku, ktorá utrpela v mladom veku ťažké zranenie a jeho liečba je finančne náročná. Veríme, že Miška sa dá čo najskôr zdravotne do poriadku a bude naďalej vzorne reprezentovať novozámocký hokej na domácej i medzinárodnej scéne,” povedala marketingová manažérka Alexandra Tvrdoňová.

Veríme, že sa Miškin návrat na ľad aj vďaka nám o niečo urýchli a takisto, že sa jej budú ďalšie zranenia vyhýbať čo najdlhšie. Vám, našim fanúšikom, ďakujeme za zapojenie sa do dražby a ochotu v týchto nie ľahkých časoch pomôcť druhým. Spolu za Zámky!


#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P