NOVÉ ZÁMKY – Ostatné dva domáce zápasy priniesli na novozámocký zimný štadión okrem výborného hokeja aj zaujímavé predzápasové momenty, ktoré potešili nejedno oko fanúšika.


V stredajšom stretnutí proti úradujúcemu majstrovi odovzdali zástupcovia klubu Nikol parádny UHD LED televízor Samsung, ktorý si vystrelila v rámci tomboly. V aktuálnej sezóne išlo už o druhý televízor, ktorý potešil nášho fanúšika.

Následne generálny manažér klubu Michal Tóth odovzdal špeciálne dresy štvorici úspešných Býkov – Jurajovi Juríkovi, Petrovi Ordzovenskému, Václavovi Stupkovi a Petrovi Mikušovi. Chalani oslávili nedávno parádne hokejové jubileum, keď nastúpili na zápas číslo 500 v najvyššej slovenskej súťaži. My sme, samozrejme, veľmi radi, že sa im to podarilo práve v drese s býkom na hrudi.

V piatkovom zápase proti Michalovciam sme na zimnom štadióne veľmi radi privítali nášho úspešného paralympionika Martina Franceho, ktorý dosiahol na Paralympiáde 2018 v Pjongčangu v silnej konkurencii krásne 4. miesto v obrovskom slalome a 6. miesto v Super G! Martin je veľkým fanúšikom nášho mužstva a sme veľmi radi, že súhlasil s tým, že vhodí úvodné buly zápasu. Prajeme mu veľa šťastia a úspechov v jeho už teraz bohatej a úspešnej kariére.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P