NOVÉ ZÁMKY – Na novozámockú súpisku pre nasledujúcu sezónu pribudol štvrtý obranca. Vedenie klubu sa dohodlo na predĺžení spolupráce s Petrom Ordzovenským, ktorý pred koncom uplynulej sezóny vypomáhal rodnej Spišskej Novej Vsi.


Tridsaťštyriročný odchovanec spišskonovoveského hokeja je druhým rokom základným kameňom defenzívy Nových Zámkov, kde načne už svoju tretiu sezónu v rade. V uplynulom ročníku Tipsport Ligy odohral v drese s býkom na hrudi 46 zápasov. Dokázal sa v nich dvakrát strelecky presadiť, dovedna zapísal 16 kanadských bodov. Pred koncom prestupového obdobia ho vedenie Nových Zámkov na vlastnú žiadosť uvoľnilo do rodnej Spišskej Novej Vsi, kde mal miestnemu prvoligovému HK pomôcť postúpiť do extraligy.

Skúsený zadák s vyše 500 zápasmi v najvyššej súťaži prišiel do Nových Zámkov v júni 2018 po siedmych sezónach strávených v HK Nitra. S Corgoňmi sa tešil v sezóne 2015-16 z premiérového majstrovského titulu. Tri roky strávil aj v rumunskom meste Miercurea Ciuc.


Ďalším podpísaným hráčom v drese býkov je obranca Peter Ordzovenský 🤗 V sezóne 2019/2020 nastúpil v 46 zápasoch, ktorých nazbieral 16 bodov za 2 góly a 14 asistencií 🏒🥅

Uverejnil používateľ HC Nové Zámky Nedeľa 10. mája 2020

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P