NOVÉ ZÁMKY – Vedenie tipsportligistu z Nových Zámkov sa dohodlo na novej zmluve s 35-ročným skúseným obrancom Petrom Mikušom, ktorý na juhu Slovenska odštartuje svoju druhú sezónu.


Rodák z Trenčína a odchovanec miestnej Dukly odohral v drese s Býkom na hrudi v uplynulom ročníku Tipsport Ligy 51 zápasov, v ktorých si do štatistík pripísal dva góly a jedenásť asistencií. Počas neho oslávil osobné hokejové jubileum – 500 štartov v slovenskej Extralige.

“Nové Zámky majú úžasných fanúšikov, ktorí nás povzbudzovali aj keď sme boli na nižších priečkach tabuľky. Je to skvelý pocit mať za sebou také publikum, ktoré nás sprevádzalo aj na zápasoch vonku. Určite sa budeme snažiť o to, aby táto sezóna bola vydarená a aby sme potešili fanúšikov dobrým hokejom,” povedal k predĺženiu zmluvy bývalý slovenský reprezentant.

Vo svojej bohatej kariére si na Slovensku zahral okrem Trenčína aj za Košice, Banskú Bystricu či Žilinu, v Česku obliekal dres Mladej Boleslavi, Českých Budějovic, Hradca Králové a Vsetína. V nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej lige si vyskúšal pôsobenie v Nižnekamsku.


#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P