NOVÉ ZÁMKY – V stredu 1. apríla spustil klub prvú vlnu predaja celosezónnych vstupeniek na nadchádzajúcu sezónu. Viacerých našich fanúšikov zaujíma, ako to bude v prípade, že sa sezóna kvôli vzniknutej celospoločenskej situácii nezačne, prípadne sa začne neskôr a bude skrátená. Ponukáme vám odpoveď.


V prvom rade sa chceme poďakovať našim fanúšikom za prejavený záujem o kúpu permanentiek na budúcu sezónu. Je to z vašej strany veľká pomoc pre klub v tejto ťažkej situácii.

V prípade, že sa sezóna začne v bežnom termíne, permanentky sú platné na všetky zápasy základnej časti Tipsport Ligy a na zápasy v príprave. Nie sú platné na predkolo play-off a na play-off Tipsport Ligy, ich majitelia však majú na svoje miesta prednostné právo.

Situácia sa však mení, pokiaľ by sa nadchádzajúci ročník neodohral. “V takomto prípade budú ich permanentky platné na hokejovú sezónu 2021/2022,” ozrejmila marketingová manažérka klubu Alexandra Tvrdoňová, ktorá ďalej pokračuje: “V prípade, že by bola sezóna 2020/2021 skrátená, budú permanentky platné aj na predkolo play-off.”


Neváhajte a zakúpte si svoje celosezónne vstupenky v rámci prvej vlny za zvýhodnené ceny. Objednať si ich môžete u referentky klubu Beaty Hruboňovej na e-mailovej adrese: hrubonova@mikron.sk alebo tel. čísle 0917 613 070. Permanentky sa predávajú na konkrétne miesto a budú pripravené na prevzatie po úhrade osobne.


Fotka HC Nové Zámky.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P