NOVÉ ZÁMKY – Zverenci trénera Martina Hrnčára neuspeli v poslednom zápase základnej časti skupiny B a v Kaufland Super Cupe končia. Býci na domácom ľade nestrelili Slovanu ani gól a napokon prehrali 0:2. O oba presné zásahy hostí sa postaral Samuel Buček, keď najprv v 32. minúte prestrelil Kiviaha z tesnej blízkosti a následne v 59. minúte spečatil výhru Slovana gólom do prázdnej brány.

HC Nové Zámky – HC Slovan Bratislava 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Góly a asistencie: 32. Buček (Mráz, Petráš), 59. Buček (Mráz). Strely na bránu: 23:26. Vylúčenia: 6:3. Presilovky a oslabenia: 0:0. Rozhodovali: D. Konc st., Tvrdoň – Crman, Stankovič.

Nové Zámky: Kiviaho – Hain, Holenda, Mikuš, Drtina, Fereta, Ordzovenský, Rehák, Šeliga – Hamalainen, Seppanen, Vayrynen – Štrauch, St-Cyr, Obdržálek – Rogoň, Embrich, Zahradník – Bajtek, Ondrušek, Andrisík

Slovan: Durný – Sersen, Bačik, Meszároš, Maier, Valach, Beňo, Ališauskas – Ranford, Zigo, O´Donnell – Sukeľ, Kytnár, Studenič – Buček, Bortňák, Mráz – Kundrík, Petráš, Jendek