NOVÉ ZÁMKY – V piatok 23. októbra 2020 hostia zverenci trénera Martina Hrnčára na domácom ľade DVTK Miškovec. Úvodné buly zápasu 7. kola Tipos extraligy bude o 18:00.


Jediný maďarský účastník Tipos extraligy doposiaľ odohral 4 súťažné stretnutia, z ktorých si na svoje konto pripísal dva body. V úvodnom kole prehral doma so Slovanom 2:3 po predĺžení, nasledujúci zápas v Banskej Bystrici 1:2 po samostatných nájazdoch. Z ostatných dvoch stretnutí vyšli zverenci Dave Allisona bez bodu – prehrali s Duklou Trenčín 2:3 a naposledy s Košicami 1:4. Najproduktívnejším hráčom mužstva je 22-ročný rumunský útočník Szilard Rokaly, ktorý v štyroch stretnutiach strelil gól a na dva ďalšie nahral.

Zverenci Martina Hrnčára majú za sebou tri odohraté stretnutia, z ktorých získali päť bodov. Pri svojej premiére v novej sezóne síce Býci nestačili na Nitru 3:4, následne však zdolali Trenčín 5:1 a v ostatnom kole po dráme Zvolen 1:0 po samostatných nájazdoch. Najproduktívnejším hráčom mužstva naďalej zostáva skúsený 34-ročný český útočník Petr Obdržálek, ktorý má po troch zápasoch na svojom konte bilanciu tri góly a tri asistencie.


Zápas 7. kola Tipos extraligy, duel medzi Novými Zámkami a Miškovcom, ktorý má úvodné buly o 18:00, môžete sledovať prostredníctvom TV Tipsport.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P