NOVÉ ZÁMKY – Vo štvrtok 12. marca ukončili oficiálne novozámockí Býci aktuálnu sezónu. Tentokrát však potichu a skromne, bez rozlúčky s fanúšikmi, ktorá kvôli aktuálnej situácii nepripadala do úvahy.

Vo svojej štvrtej sezóne medzi elitou skončili HC MIKRON Nové Zámky na jedenástej priečke Tipsport Ligy so ziskom 59 bodov a skóre 143:188.

Zverenci trénera Miroslava Mosnára sa stretli v kabíne o desiatej hodine dopoludnia. Po úvodných prehovoroch, ktoré predniesli prezident klubu František Sucharda a riaditeľ klubu Imre Valášek, si hráči pobalili osobné veci, odovzdali hokejový výstroj a svojim odchodom z priestorov zimného štadióna napísali symbolickú bodku za sezónou 2019/2020, ktorá vďaka šíriacemu sa koronavírusu skončila predčasne.


Postupne pre Vás budeme uplynulý ročník hodnotiť s hráčmi a vedením. Ako prvého sme oslovili 23-ročného útočníka Patrika Rogoňa, pre ktorého išlo o druhú sezónu na juhu Slovenska. V nej si pripísal 55 štartov s bilanciou 8 gólov a dovedna 17 kanadských bodov.V mene HC MIKRON Nové Zámky ďakujeme všetkým fanúšikom i sponzorom za priazeň a podporu v skončenej sezóne a už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutia s Vami. Spolu za Zámky!

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P