LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – Zverenci trénera Gergelyho Majorossa zvíťazili v piatkovom zápase 5. kola Tipos extraligy na ľade MHk 32 Liptovský Mikuláš 3:1 a pripísali si tretí triumf v ročníku.

Býci sa ujali vedenia už vo 4. minúte, keď sa presadil Peter Šišovský. V 10. minúte pridal druhý presný zásah Austin Farley a v piatej minúte druhého dejstva zvýšil na 3:0 Juraj Mikúš. Čestný úspech domácich zaznamenal v 59. minúte Peter Novajovský.

MHk 32 Liptovský Mikuláš – HC MIKRON Nové Zámky 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)

Góly: 59. Novajovský (Djakov, Drábek) – 4. Šišovský (Barto, Knižka), 10. Farley (Jackson, Ligas), 25. Mikúš (Jackson).
Rozhodovali: Smrek, Moller – Hajnik, Ordzovenský.
Vylúčení: 2:3 na 2 min.
Presilovky a oslabenia: 0:0.
Diváci: 1050.

MHk 32 Liptovský Mikuláš: Valent (25. Kozel) – Mesikämmen, Ventelä, Mezovský, Diakov, Hudec, Novajovský, Kapičák – Kuru, Vähätalo, Karsums – Kriška, Šmída, Handlovský – Michalík, Walega, Drábek – Kalousek, Uhrík, Haluška – Braun

HC MIKRON Nové Zámky: Kantor – Hatala, Kozák, Chovan, Lee, Ligas, Roman, Knižka – Jackson, Johnson, Farley – Števuliak, J. Mikúš, T. Mikúš – Mišiak, Ondrušek, Faith – Šišovský, Barto, Klempa