ZLÍN – Zverenci trénera Gergelyho Majorossa prehrali v predposlednom prípravnom stretnutí na ľade PSG Zlín 3:4 po predĺžení. Hoci mali Býci výborný vstup do zápasu a pred koncom druhej tretiny viedli už 3:1, v záverečnej časti dvojgólový náskok stratili a v následnom predĺžení inkasovali z protiútoku.

Už v piatok nastúpia Novozámčania na posledný prípravný zápas pred novým ročníkom Tipos extraligy. Od 19:00 vyzvú v rakúskom Linzi miestny Steinbach Black Wings.

PSG Zlín – HC MIKRON Nové Zámky 4:3 pp (1:2, 0:1, 2:0 – 1:0)

Góly a asistencie: 10. Honejsek (Gazda, D. Kindl), 46. P. Mrázek (Illéš, Bartko), 59. Kubiš (Bukač, Illéš), 61. Gazda (Köhler, D. Kindl) – 5. J. Mikúš (Lee, Chovan), 17. Števuliak (T. Mikúš), 37. J. Mikúš (Farley, Jackson).
Rozhodovali: R. Hradil, Škach – Goňa, Řezníček. Vylúčenia: 7:7. Presilové hry: 3:1. Oslabenia: 0:0. Diváci: 600. Strely na bránu: 21:19.

PSG Berani Zlín: Kašík – Gazda, Suhrada, Bukač, M. Zbořil, Bartko, Husa, M. Novotný – Luža, D. Kindl, Köhler (A) – Illéš, Claireaux, J. Ondráček (A) – P. Mrázek, Honejsek, Kubiš (C) – Gago, Hejcman, P. Sedláček.

HC Nové Zámky: Ovečka – Hatala, Kozák, Chovan, Lee, Ligas, Mamčics, Roman, Laurenčík – Števuliak, J. Mikúš (A), T. Mikúš – Mišiak, Johnson, Šišovský – Jackson, Dickman, Farley – Klempa, Ondrušek, Babeliak – Hajnik.