NOVÉ ZÁMKY – V piatok 13. novembra 2020 nastúpia zverenci Martina Hrnčára na zápas 12. kola Tipos extraligy, v ktorom na domácom ľade vyzvú hokejistov Banskej Bystrice. Úvodné buly stretnutia je o 18:00.


Zverenci Martina Hrnčára majú za sebou desať odohratých stretnutí, z ktorých získali devätnásť bodov. Naposledy v utorok na košickom ľade podľahli Oceliarom 3:4 po samostatných nájazdoch. V tabuľke patrí Býkom priebežná druhá priečka. Produktivitu mužstva ovláda skúsená česká dvojica útočníkov Petr Obdržálek – Filip Bajtek, obaja majú na svojom konte bilanciu štyri góly a päť asistencií. Zároveň sú aj najlepšími strelcami mužstva.

Banskobystričania v ostatnom kole nestačili na bratislavský Slovan, ktorému v hlavnom meste podľahli vysoko 2:7. Zverencom Norberta Javorčíka patrí priebežná predposledná jedenásta priečka. Vo štvrtok klub spod Urpína ukončil spoluprácu s útočníkom Milošom Fafrákom a obrancami Nickom Welshom a Michalom Romanom. Najproduktívnejším hráčom Baranov je 22-ročný kanadský obranca Hunter Drew so ziskom 6 kanadských bodov, najlepším strelcom zase trojgólový 25-ročný kanadský útočník Matt Mistele.

Úvodný vzájomný zápas vyhrali na zvolenskom ľade Novozámčania 5:3.


Súboj 12. kola Tipos extraligy, zápas medzi Novými Zámkami a Banskou Bystricou, má úvodné buly v piatok o 18:00. Zápas vysiela Tipsport TV.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P