SPIŠSKÁ NOVÁ VES – Zverenci trénera Gergelya Majorossa prehrali v dueli 6. kola Tipos extraligy na ľade HK Spišská Nová Ves 1:4. O jediný gól Býkov sa postaral v 56. minúte Tomáš Klempa.

HK Spišská Nová Ves – HC Nové Zámky 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)

Góly: 26. Rapáč (Petgrave, Štrauch), 33. Giľák (Ordzovenský, Vrábeľ), 36. Giľák (Tyczynskí, Petgrave), 60. Giľák (Černý) – 56. Klempa (Števuliak, Varga). Rozhodovali: Goga, Korba – Janiga, Jurčiak, vylúčení: 6:5, presilovky: 3:1, oslabenia: 0:0, 1421 divákov.

Spišská Nová Ves: Melicherčík – Romaňák, Ordzovenský, Petgrave, Ouellet, Olejník, Malina, Česánek, Černý, Tyczynskí, Giľák – Rapáč Vartovník, Tomala – Ščurko, Kuru, Novák – Štrauch, Chovan, Vrábeľ, Halama.

Nové Zámky: Engstrand,- Holenda, Šeliga, Bull, Kniža, Hatala, Ligas, Reini, Roman, – Klempa, Šiška, Števuliak – Farley, Jackson, Varga – Kurbatov, Barto, Mišiak – Ferenyi, Ondrušek, Hrabčák.

Prvá tretina bola vyrovnaná, hralo sa zo zabezpečenej obrany. V 26. minúte hosťujúci Roman len faulom zabránil gólu, domáci však presilovku využili v priebehu piatich sekúnd. Hostia v 30. minúte hrali presilovku bez efektu, naopak, domáci v druhej tretine zo štyroch presiloviek využili tri, čo vlastne rozhodlo o zápase. Tretia tretina priniesla hokej slabšej úrovne, domáci sa zamerali na udržanie výsledku, hosťom sa podarilo znížiť v 56. minúte gólom Klempu, ale strelec domácich Giľak v 59. minúte dovŕšil hetrik a stanovil výsledok zápasu.