NOVÉ ZÁMKY – V nedeľu 9. januára čaká na zverencov trénera Gergelyho Majorossa ďalší zápas Tipos extraligy. Býci nastúpia v rámci 50. kola na domácom ľade, kde privítajú HC SLOVAN Bratislava. Úvodné buly stretnutia je na programe o 16:00.

Zápas sa odohrá bez divákov, priamy prenos môžete sledovať prostredníctvom Tipsport TV.

Nakoľko je Gergely Majoross stále v povinnej karanténe, aj v tomto stretnutí povedie Býkov v pozícii hlavného trénera jeho asistent Marek Dubec.


HC SLOVAN BRATISLAVA

Zverenci trénera Róberta Dömeho sú aktuálnym lídrom Tipos extraligy so ziskom 69 bodov. V poslednom kole dokázali v gólovej prestrelke uspieť nad Nitrou 7:5. Najproduktívnejším hráčom Slovana je so 42 kanadskými bodmi Brant Harris, ktorý je zároveň aj najlepším strelcom mužstva so šestnástimi presnými zásahmi.

V prebiehajúcej sezóne sa Býci stretli so Slovanom už trikrát. V prvých dvoch prípadoch odišli bodovo na prázdno a neskórovali, naposledy však dokázali zvíťaziť v Bratislave 2:1.


POSLEDNÝ ZÁPAS SLOVANA

HK NITRA – HC SLOVAN BRATISLAVA 5:7 (1:1, 2:3, 2:3)

Góly: 15. Švarný (Buček, Baláž), 22. Varga (Hrnka, Rockwood), 33. Buček (Hrnka, Rockwood), 47. Buček, 60. Hrnka (Rockwood, Švarný) – 5. Yogan (Haščák, Harris), 23. Preisinger (Gachulinec, Beňo), 28. Yogan (Haščák, MacKenzie), 36. Harris (Belluš, Kytnár), 42. Haščák (Yogan, Rapuzzi), 49. Harris, 55. Yogan (Haščák).
Rozhodovali: Korba, Žák – Beniač, Valo, vylúčení: 4:6, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, bez divákov.
Zostava: Hlavaj – Breton, MacKenzie, Golian, Gachulinec, Maier, Valach, Beňo, Královič – Yogan, Rapuzzi, Haščák – Gašpar, Harris, Jääskeläinen – J. Sukeľ, Kytnár, Belluš – Šotek, Preisinger, Bezák

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P