NOVÉ ZÁMKY – V nedeľu 1. novembra 2020 nastúpia zverenci Martina Hrnčára na domácom ľade na  zápas 10. kola Tipos extraligy, v ktorom vyzvú bratislavský Slovan. Úvodné buly stretnutia je o 16:00.

Zverenci Martina Hrnčára majú za sebou päť odohratých stretnutí, z ktorých získali dvanásť bodov. Naposledy prehrali v piatok 2:3 po predĺžení v Detve, keď oba góly zeleno-bielych vsietil Samuel Hain. V tabuľke patrí Býkom priebežná druhá priečka. Najproduktívnejším hráčom mužstva naďalej zostáva skúsený 34-ročný český útočník Petr Obdržálek, ktorý má po troch odohraných stretnutiach na svojom konte bilanciu tri góly a tri asistencie. Zároveň je aj najlepším strelcom mužstva.

Zverenci Romana Stantiena sa do hry vracajú po karanténe, naposledy odohrali súťažné stretnutie 11. októbra, keď na domácom ľade prehrali s Detvou 6:7. Celkovo nazbierali Belasí zo štyroch stretnutí iba dva body, ktoré si pripísali po výhre 3:2 po predĺžení na ľade DVTK. Najproduktívnejším hráčom mužstva z hlavného mesta je 28-ročný kanadský útočník Brendan Ranford s bilanciou 1 gól a päť asistencií, najlepším strelcom mužstva je mladý slovenský útočník so zmluvou v NHL Marián Studenič, ktorý skóroval trikrát.

Súboj 10. kola Tipos extraligy, zápas medzi Novými Zámkami a Slovanom Bratislava, má úvodné buly v nedeľu o 15:00. Zápas vysiela Dvojka a Tipsport TV.