NOVÉ ZÁMKY – Na základe COVID Automatu, ktorý schválila Vláda Slovenskej republiky a platí od 23. augusta 2021, a následnej Vyhlášky č. 241 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam hromadných podujatí, prijalo vedenie HC Mikron Nové Zámky rozhodnutie, v akom režime budú prebiehať jednotlivé hokejové zápasy počas sezóny 2021/22.


ZÁPASY TIPOS EXTRALIGY

Na základe predikcií odborníkov, ktorí očakávajú zhoršenie aktuálnej situácie v nadchádzajúcich mesiacoch, sa vedenie HC Mikron Nové Zámky rozhodlo organizovať domáce zápasy Tipos extraligy v režime OTP, t.j. očkovaní, testovaní, prekonali COVID. V tomto režime bude podmienkou vstupu pre majiteľov vstupeniek:

a) potvrdenie o plnom očkovaní, alebo
b) potvrdenie o negatívnom výsledku testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu, alebo
c) potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami.


Každý fanúšik je povinný sa pri vstupe na domáci zápas preukázať potvrdením podľa platných opatrení COVID Automatu. 

HC Mikron Nové Zámky verí, že týmto rozhodnutím sa mu v zložitej a ťažko predvídateľnej situácii podarí zabezpečiť, aby domáce zápasy Býkov v nadchádzajúcej sezóne videlo čo najviac divákov, a zároveň, aby sa znížilo zdravotné riziko z návštevy domácich zápasov na minimum.


 

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P