NOVÉ ZÁMKY – Vyjadrenie klubu k permanentným vstupenkám a otázkam o vlastných platených streamoch zápasov Býkov.


Vážení fanúšikovia, vážení majitelia permanentiek, v prvom rade sa chceme poďakovať všetkým vám, ktorí ste si zakúpili permanentnú vstupenku na novú sezónu a tým podporili náš klub.

Tak, ako sme avizovali na začiatku predaja permanentných vstupeniek, v prípade, že bude sezóna bez divákov, permanentky budú prenesené do ďalšej sezóny. Nakoľko nevieme predpovedať dokedy budú sprísnené opatrenia pretrvávať, nevieme vám momentálne poskytnúť iné riešenie, ako poprosiť vás o vašu trpezlivosť.

Čas, pandemický vývoj a opatrenia hlavného hygienika nám ukážu, kedy sa fanúšikovia dostanú opäť na svoje miesta na zimnom štadióne. V prípade postupu do play off a možnosti účasti fanúšikov na zimnom štadióne budú platiť permanentky aj na predkolo play-off.

Čo sa týka plateného streamovania našich zápasov, na ktorý sa fanúšikovia neustále pýtajú, odpoveď je jasná. Práva na prenosy extraligy vlastní Tipsport TV a tak nie je v našich možnostiach vytvárať vlastný stream. V prípade, že by ste chceli nášmu klubu v týchto časoch prispieť, naďalej nám môžete poskytnúť dar na transparentný účet.

Ďakujeme za porozumenie, trpezlivosť a vašu podporu. Prajeme vám pevné zdravie a veríme, že spolu to zvládneme. Začíname už v piatok 9. októbra v Michalovciach, držte nám palce, chlapci to potrebujú.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P