NOVÉ ZÁMKY – Vážení fanúšikovia, vážení majitelia permanentiek, v prvom rade sa chceme poďakovať všetkým vám, ktorí ste si zakúpili permanentnú vstupenku na sezónu 2020/21 a tým podporili náš klub počas ročníka, ktorý výraznou mierou ovplyvnila pandémia koronavírusu. Ešte predtým, než sa vrhneme na hodnotenie nedávno skončenej sezóny a predstavovanie noviniek na tú nadchádzajúcu, sme vám dlžní informácie o vašich permanentných vstupenkách. 


Tak, ako sme avizovali na začiatku predaja permanentných vstupeniek pred sezónou 2020/21, v prípade, že sa sezóna odohrá bez divákov, permanentky budú prenesené do nadchádzajúcej sezóny. Všetkým držiteľom permanentiek z minulej sezóny sa tak automaticky obnoví celosezónna vstupenka na nadchádzajúci Tipos extraligový ročník 2021/22, ktorý veríme, začne už aj s fanúšikmi v hľadisku.

O spustení predpredaja sezónnych vstupeniek na novú sezónu vás budeme včas informovať. Čas a pandemický vývoj nám ukážu, kedy sa fanúšikovia dostanú opäť na svoje miesta na zimnom štadióne. Naďalej však platí, že v prípade obmedzeného počtu fanúšikov v hľadisku budú uprednostnení držitelia permanentných vstupeniek.


Ďakujeme za vašu trpezlivosť a podporu. Prajeme vám pevné zdravie a veríme, že spolu to zvládneme. Spolu za Zámky!

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P