NOVÉ ZÁMKY – Účastník Tipsport Ligy z Nových Zámkov dnešným dňom spúšťa registráciu novinárskych akreditácií na domáce zápasy v sezóne 2019/2020. Prvé domáce stretnutie v nadchádzajúcom ročníku odohrajú Novozámčania 15. septembra 2019. 

Akreditácia oprávňuje jej držiteľa na vstup na zimný štadión mesta Nové Zámky počas domácich tipsportligových zápasov klubu HC MIKRON Nové Zámky a taktiež na vstup do vyhradených priestorov – press centrum, mix zóna, vyhradené miesta v hľadisku a okolie mantinelov. 

Svoje žiadosti o akreditácie môžu novinári, fotografi a členovia audiovizuálnych tímov adresovať Zsoltovi Geletovi mailom na fityi.slah@gmail.com. V správe treba uviesť:
– meno (mená) žiadateľov o akreditáciu,
– názov média,
– druh akreditácie – pre novinára/redaktora, kameramana, fotografa,
– kontakt (mail a telefónne číslo).

Médiám, ktoré pokrývajú domáce zápasy HC MIKRON Nové Zámky pravidelne, bude udelená celoročná akreditácia. Pri akreditáciách na jednotlivé zápasy je nutné zaslať žiadosť najneskôr 24 hodín pred zápasom.

Žiadosti možno posielať maximálne do 30. septembra 2019.

Akreditácia je neprenosná a jej poskytnutie tretím osobám má za následok jej odobratie a vyvedenie z priestorov zimného štadióna!

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P