Novozámocký dres si aj v nasledujúcej sezóne Tipos Extraligy oblečie produktívny americký krídelník.


Austin Farley sa s vedením klubu dohodol na novej ročnej zmluve. Pre rodáka z Chicaga pôjde už o tretiu sezónu na juhu Slovenska. V tej uplynulej si na svoje konto pripísal 49 kanadských bodov v 52 zápasoch, s 32 asistenciami bol zároveň tretím najlepším nahrávačom v celej súťaži.

“Som nadšený, že si oblečiem dres Nových Zámkov aj v ďalšej sezóne. Mal som to šťastie byť súčasťou tejto organizácie posledné dve sezóny a som hrdý na to, že vidím náš neustály progres. Už sa nemôžem dočkať začiatku sezóny a bojov o titul. Slovami nedokážem vyjadriť vďaku, ktorú cítim ku všetkým novozámockým fanúšikom za ich nesmiernu podporu v minulých rokoch. Verím, že v novej sezóne budeme opäť mimoriadne konkurencieschopní a nadviažeme na naše úspechy z minulej sezóny,” povedal po podpise nového kontraktu Austin Farley.

Absolvent univerzity v Minnesote-Duluth pôsobil pred príchodom na Slovensko v nižšej zámorskej súťaži ECHL. Bohaté skúsenosti má aj zo Švédska, kde si okrem iného zahral najvyššiu súťaž SHL v drese Luleå HF.


#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P