V Detve remíza, v stredu zavíta do Zámkov opäť kazažské mužstvo

Zverejnené 11.08.2015 | Tomáš Fiala
NOVÉ ZÁMKY — Nové Zámky nastúpili na druhé prípravné stretnutie. Omladené mužstvo cestovalo do Detvy, kde na nich čakalo domáce mužstvo HC 07. Problémy s autobusom sa prejavili v prvej časti, v ktorej naši hráči museli doháňať jedno gólové manko. Druhú tretinu vyhrali Nové Zámky priam suverénne 1:4, no v poslednom dejstve sa domácim hráčom podarilo vyrovnať a nakoniec sa tešili z víťazstva 7:6 po predĺžení. Už zajtra na novozámockých hokejistov čaká ďalšie mužstvo z Kazachstanu, tentokrát je to Beibarys Atyrau, dúfajme, že novozámockým hokejistom pomôže ich tradičný šiesty fanúšik z publika a pripíšu si druhú výhru v prípravných zápasoch.
2, utorok 11.8.2015, 18:00

HC07 Detva

7:6 sn

(3:1, 1:4, 2:1- 1:0)

MHC MIKRON N. Zámky

Góly a asistencie: 3. Kanaet (Balko, Ambróz), 13. Bambúch (Predajniansky), 15. Ambróz (Sládok), 37. Srnka (Buda), 54. Čanky (Říha), 57. Buda (Bambúch, Predajniansky), rozh. náj. Buda – 4. Belovič (Konc), 21. Belovič (Púchovský), 25. Púchovský (Štefanka), 28. Kramárik (Olvecký), 33. Belovič (Král, Priganc), 44. Belovič. Rozhodcovia: Majling – Rojík, Číž. Vylúčenia: 6:12 navyše Kramárik 20min za nešp. správanie. Diváci: 300.