NOVÉ ZÁMKY – Nasledujúcu asociačnú prestávku vyplní novozámocký klub okrem kompletizovania kádra na záver sezóny i dvoma stretnutiami s fanúšikovskou verejnosťou.


Býci si pripravili pre svojich fanúšikov dve autogramiády, tá prvá sa bude konať 6. februára v Nových Zámkoch, druhá zase 15. februára v susednom meste Nesvady.

“Novozámocká podpisová akcia bude prebiehať vo vestibule OD COOP Jednota na hlavnom námestí. Fanúšikovia sa môžu tešiť na mená ako Juraj Jurík, Patrik Rogoň, Christian Pavlas a i. Podpisová akcia bude trvať približne hodinu a okrem autogramiády budú mať fanúšikovia možnosť si so svojimi obľúbencami spraviť aj fotku, prípadne sa porozprávať,” ozrejmila marketingová manažérka Alexandra Tvrdoňová.

Nakoľko si je klub vedomý, že početné fanúšikovské zastúpenie Býkov nie je priamo z Nových Zámkov, ale aj z okolitých obcí, rozhodlo sa zorganizovať aj druhé stretnutie s fanúšikmi, tentokrát v priľahlom meste Nesvady.

“Aj nesvadská podpisová akcia bude prebiehať v podobnom duchu ako novozámocká. Bude sa konať vo vestibule termálneho kúpaliska Thermál Nesvady. Tu sa fanúšikovia môžu tešiť na Patrika Števuliaka, Petra Ordzovenského, Patrika Nechvátala a i.,” doplnila Tvrdoňová.

Tešíme sa na Vás!


#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P