NOVÉ ZÁMKY – Okrem skladby kádra na novú sezónu pracuje vedenie HC Mikron Nové Zámky aj na rozvíjaní nových partnerstiev a spoluprác. Sme veľmi radi, že Býkov v novej sezóne posilnia hneď dve silné a stabilné značky – Motor-Car Nové Zámky a Brantner Nové Zámky.


Fanúšikovia novozámockých Býkov sa počas domácich zápasov Tipos extraligy môžu tešiť na obľúbenú tombolu. Jednou z cien v novej sezóne bude aj auto Mercedes-Benz na víkend s plnou nádržou od nového partnera klubu, spoločnosti Motor-Car Nové Zámky.

Motor-Car Nové Zámky je špecialistom na predaj a servis vozidiel značky Mercedes-Benz a Opel, ktorý je súčasťou skupiny nadnárodnej spoločnosti Motor-Car Group pôsobiacej v celej Európe. Filozofia spoločnosti spočíva v poskytovaní kvalitných produktov v spojení s kvalitnými službami, pričom najväčší dôraz je kladený na spokojnosť zákazníkov. Samozrejmosťou je značkový finančný lízing cez Mercedes-Benz Financial Services, resp. Opel Finance, a špeciálne benefity v cene vozidla.

Kontakt:
Motor-Car Nové Zámky, s.r.o.
Komárňanská cesta 100
940 01 Nové Zámky
https://www.motorcarnovezamky.mercedes-benz.sk
https://www.opelnz.sk/


Ďalším významným partnerom Býkov v novom ročníku je spoločnosť Brantner Nové Zámky.

Brantner Nové Zámky je dcérskou spoločnosťou rakúskej firmy BRANTNER Walter,G.m.b.H. Krems a mesta Nové Zámky, ktorá poskytuje komplexné komunálne služby. Spoločnosť zahájila svoju činnosť v roku 1993 pod názvom Branos s.r.o., vznikla z Technických služieb mesta Nové Zámky. Medzi prioritné aktivity spoločnosti patrí čistenie mesta a odvoz komunálneho odpadu, oprava a údržba verejného osvetlenia či správa mestských komunikácií a vykonávanie zimnej údržby.

Kontakt:
Brantner Nové Zámky s. r. o.
Viničná 23,
940 64 Nové Zámky
https://www.brantnernz.sk/


 

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P